valeri_ta: (книги)
[personal profile] valeri_ta
b68ca36e2726d43df16ef9fd6f92978c

Багато читаю, але чомусь дуже мало пишу про прочитані книги. Практично ніколи... Зазвичай, виписую в гарні зошити-блокнотики цитати, оновлюю список прочитаних книг на www.livelib.ru. Та й усе...
Хоча читати записи-пости жж-френдів про книги дуже люблю! Часто прислухаюсь до рекомендацій і складаю свій список книг для прочитання.
А сьогодні захотілось занотувати думки про прочитані у квітні книги тут - у своєму журналі:).
Переказувати зміс не бачу сенсу. Цей запис швидше буде хаотичним набором цитат і моїх вражень:)1. Сомерсет Моем "Тягар пристрастей людських" ("Бремя страстей человеческих" - це один із небагатьох випадків, коли назва російською мені більш мелодійна і вдала, аніж українською; можливо ще й тому, що читала саме в рос.перекладі)

Роман чималий:), але я не шкодую витраченого часу. З цією книгою я прожила певний період життя головного героя Філіпа.
Так звикла до нього, що коли роман закінчився - стало сумно:)
Взагалі цей об'ємний твір вкотре нагадав мені, як сильно я не люблю слабких чоловіків, підкаблучників...
От головний герой видався мені саме таким. Слабким, невпевненим, залежним від кохання та коханої жінки.
І хоча впродовж усієї розповіді неодноразово йдеться про те, що Філіп - справжній джентельмен, у моє бачення ця теза аж ніяк не вписалась. Не розуміла і не розумію чоловіків, котрі підкоряються жінкам у всьому (чи майже у всьому), догоджають у всьому, пробачають зради і після цих зрад знову пускають жінок-зрадниць у своє життя... Взагалі не люблю слабохарактерних чоловіків... А таких й у нинішній час чимало: такі собі раби в жінок, які безапеляційно виконують усі настанови дівчат-дружин, закривають очі на обман-хитрість жінок, трусяться над ними і вперто не бачать, як їх використовують...
Це ж так нудно:)))... У чоловіка повинен бути ХАРАКТЕР... Це по-перше... А по друге, але основне - у стосунках почуття повинні бути взаємними!!! Я не вірю в кохання, коли любить лише один... Не вірю у такі стосунки, коли один повністю віддається, а інший лише дозволяє себе любити... Це приречені стосунки!
Але звісно книга не тільки про це:)... Якщо надумаєтесь прочитати, не лякайтесь, що спершу буде нудно... Ви швидко втягнетесь...
Ну, і декілька цитат, найулюбленіших:

"Лучший способ ездить в Париж - за чужой счет".

"Картины пишут только потому, что не могут не писать. Это такая же функция организма, как и всякая другая, только она присуща далеко не всем людям. Картины пишут для себя".

"Деньги - это шестое чувство, без него вы не можете как следует пользоваться остальными пятью. Не имея приличного заработка, вы лишены половины того, что дает жизнь. Единственное, чего нельзя себе позволять, - это тратить больше, чем зарабатываешь".2. Халед Хоссейні "Той, що біжить за вітром"

Роман мені дуже сподобався!
Історія про двох афганських хлопчиків: заможного Аміра та бідного Хасана. Історія про непросту дружбу, на долю якої випала зрада. Історія про те, якими різними можуть бути люди: хтось добрим, відважним і щирим, інший - слабодухим, Історія про дві різні долі... Історія про те, що й слабодухі здатні на ВЧИНКИ...
Цей роман рекомендую до прочитання:)!!!
І цитати (знову рос. мовою, бо й книга у рос. перекладі).

"Просто беда с ними, с откровенными, открытыми людьми. Они думают, что и все остальные такие же".

"Из мальчика, который не может постоять за себя, вырастет мужчина, на которого нельзя будет положиться ни в чем".

"Дети - не книжки-раскраски. Их не выкрасишь в любимый цвет".

"Из грустных историй вырастают хорошие книги".

"Воровство - основа всех прочих грехов. Убийца крадет жизнь, похищает у жены право на мужа, отбирает у детей отца. Лгун отнимает у других право на правду. Жулик забирает право на справедливость. Нет ничего презреннее воровства".

"Поразительно, при каких обыденных обстоятельствах на человека нисходит прощение. Ни торжественного настроения, ни молитвенного экстаза. Просто клубок боли, копившейся столько лет, вдруг сам собой тает и исчезает в ночи".

"Всего-навсего улыбка. Она ничего не решает, ничего не исправляет. Такая мелочь. Вздрогнувший листок на ветке, с которого вспорхнула испуганная птица. Но для меня это знак. Для меня это первая растаявшая снежинка – предвестник весны".From:
Anonymous( )Anonymous This account has disabled anonymous posting.
OpenID( )OpenID You can comment on this post while signed in with an account from many other sites, once you have confirmed your email address. Sign in using OpenID.
User
Account name:
Password:
If you don't have an account you can create one now.
Subject:
HTML doesn't work in the subject.

Message:

 
Notice: This account is set to log the IP addresses of everyone who comments.
Links will be displayed as unclickable URLs to help prevent spam.

Profile

valeri_ta: (Default)
valeri_ta

June 2014

S M T W T F S
1 234567
8910 11121314
151617181920 21
2223242526 2728
29 30     

Style Credit

Expand Cut Tags

No cut tags
Page generated Sep. 25th, 2017 06:49 pm
Powered by Dreamwidth Studios